Geoblog.pl    Onsight    Podróże    Ameryka Srodkowa - 50 dni włóczegi autostopem    San Juan del Sur
Zwiń mapę
2007
18
wrz

San Juan del Sur

 
Nikaragua
Nikaragua, San Juan del Sur
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 13763 km
 
Jadę do miejscowości San Juan del Sur, a następnie na oddaloną o 15km plażę Madera???. Udaje mi się dojechać stopem. Prześliczne miejsce z dala od jakichkolwiek zabudowań. Przy samej plaży małe ośrodki dla surferów. Znajduję miejsce pod jakąś szopą przy samej plaży. Śpi już tam bardzo sympatyczna para z Anglii, która jeździ po świecie i szuka najfajniejszych miejsc do jazdy po falach. Spędzam tu urocze dwa dni. Powrót to droga przez mękę. Nic nie jedzie i drepczę z bardzo ciężkim plecakiem (o dwa hamaki i prezenty cięższym) prawie 10 km w temperaturze grubo powyżej 40 st C. Ratują mnie robotnicy i ostatnie 5 km jadę z nimi. Ostatni wieczór to uczta za całe 5 USD w restauracji nad oceanem. Rano stopem ruszam już w stronę Kostaryki.
Znajduje kierowcę do samego San Jose. Przesympatyczny starszy człowiek, ojciec kilkunaściorga dzieciaków funduje mi po drodze obiad… jak na ostatni stop to ten był wyjątkowo udany.
Nocleg w najtańszym znajomym mi już hotelu. Na kolację funduję sobie pizze i internet, a rano wylatuje w stronę Europy. Za 4 dni zaczynam nową prace… Ile będę musiał poczekać na następna przygodę...? Mam nadzieje, że jak najkrócej.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Zdjęcia (4)
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
Onsight
Łukasz Szkudlarek (Całek)
zwiedził 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 113 wpisów113 10 komentarzy10 448 zdjęć448 0 plików multimedialnych0